Sponsorzy

Centrum Edukacyjne Żelazna to firma szkoleniowo, która działa na rynku szkoleń od 1999 roku i specjalizuje się w szkoleniach komputerowych oraz kompetencyjnych. Organizujemy kompleksowe szkolenia w naszych ośrodkach lub w siedzibie naszych klientów. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę trenerów oraz możliwość certyfikacji.

 

 

 

 

 

PORTUS (Portowe Usługi Socjalne Portus Sp. z o.o ,ul. Wyzwolenia 49, 80-537 Gdańsk), to firma z tradycjami, działająca na rynku od 1991 roku, zajmujacą się organizowaniem wypoczynku osób indywidualnych jak i zorganizowanych grup, wypoczynku dorosłych, dzieci i młodzieży. Organizuje także wypoczynek dla osób niepełnosprawnych. Posiada 3 ośrodki pięknie położone,  tuż nad samym morzem, w scenerii leśnej, z daleka od zgiełku miasta a zarazem w dogodnym miejscu komunikacyjnym, z własną linia brzegowa, sprzętem nawodnym i opieką ratowników. Firma dla osób preferujących aktywny wypoczynek z młodzieżą, na hasło KONKURS, przygotowała specjalną zniżkę. Zainteresowani powinni skontaktować się bezpośrednio z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 604-087-776 Ryszard Patan

 

 

Akademia Kultury Informacyjnej (Spółka Spin Off) jest inicjatywą przedstawicieli różnych dyscyplin naukowych i profesjonalnego biznesu, jak również inicjatywą praktyków i teoretyków uczestniczących w budowaniu nowoczesnych programów kształcenia bazujących na modułowym kreowaniu ścieżek karier zawodowych oraz pozyskiwaniu funduszy unijnych na realizację tych programów. Mocną stroną Akademii jest umiejętność transferowania wiedzy społecznej do gospodarki i łączenia jej z rentowną praktyką gospodarczą. Akademia realizuje i koordynuje zlecane przedsięwzięcia gospodarcze, społeczno-gospodarcze i edukacyjno-społeczne (projekty), w formie projektów know-how, w których nacisk położony jest na innowacyjność rozwiązań.

Misją i specjalnością Akademii jest  świadczenie usług dla przedsiębiorstw i przedsiębiorców, samorządów terytorialnych i struktur komunalnych, instytucji i osób funkcjonujących na rynku pracy, oraz wszelakich organizacji działających w otoczeniu biznesu.

 

 

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Siedlcach prowadzi działalność oświatową dla osób Dorosłych, którzy z różnych przyczyn przerwali naukę. Prowadzimy Liceum Ogólnokształcące i Szkoły Policealne z atrakcyjnymi kierunkami: Informatyka, Administracja, Rachunkowość, Technik Usług Kosmetycznych i wiele innych. W naszej ofercie dostępne są kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne dla pielęgniarek oraz położnych, kursy komputerowe, w tym także kończące się egzaminami ECDL, kursy przygotowujące do matury, kursy BHP i P.Poż. Realizujemy wnioski Unijne z PO KL.

 

 

 

Akademia SPEAK4KIDS.EU jest submarką największej i jednej z najstarszych szkół specjalizujących się w nauczaniu języków obcych metodą bezpośrednią w Warszawie. Powstała w 2003 roku i skierowana jest do dzieci w wieku szkoły podstawowej (6-12 lat). To co nas wyróżnia to jedyna w swoim rodzaju, autorska metoda nauczania umożliwiająca bardzo intensywną pracę na lekcji, której efekty można zobaczyć już po kilku miesiącach nauki. Efekty jakie osiągają dzieci w pracy nad językiem metodą SPEAK4KIDS.EU  sprawiają, że grono naszych uczniów z każdym rokiem się powiększa. Oprócz kilkunastu oddziałów w Warszawie mamy także oddziały w Polsce oraz za granicą (Słowacja, Czechy, Hiszpania, Bułgaria, Japonia, Brazylia, itd.).

Metoda SPEAK4KIDS.EU jest tzw. bezpośrednią nauką języka angielskiego; nie uczymy języka opisowo, to znaczy nie uczymy o języku, ale posługiwania się językiem „Aby nauczyć się mówić trzeba cały czas … mówić”, i to właśnie dzieci robią na naszych lekcjach!!!

 

 

Wizytówką BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej jest jakość prowadzonych   szkoleń,  potwierdzona  zadowoleniem  i satysfakcją klienta   wyrażona w ankietach ewaluacyjnych. Centrum Egzaminacyjne ECDL (PL-CE0002) przy BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej było pierwszym certyfikowanym ośrodkiem w województwie łódzkim i drugim w kraju, który pomyślnie przeszedł proces certyfikacji centrum  egzaminacyjnego  ECDL. Centrum  BROst  ma   prawo  używania  znaku „Zgodny z ECDL” dla szkoleń  w zakresie ECDL. BROST za działalność jako Centrum Egzaminacyjne ECDL otrzymywał kilkakrotnie nagrodę PTI za „Najlepsze Centrum Egzaminacyjne ECDL w Polsce” w latach 2009, 2010, 2011,2012 oraz podziękowania za wspieranie działań na rzecz edukacji.

 

Spółka SOFTRONIC powstała w 2003 roku i od początku działalności koncentrowała się na rozwoju wiedzy. Głównymi elementami oferty stały się autoryzowane szkolenia informatyczne, consulting w zakresie rozwiązań serwerowych, bazodanowych.

W kolejnych latach wraz z rozwojem oferty, rozpoczęła działalność w zakresie audytów programowania i licencjonowania. Dziś świadczy usługi na terenie całego kraju, współpracując z Klientami ze wszystkich sektorów gospodarki oraz sektora publicznego.

Patronaty

  PATRONAT

  Marszałek
  Województwa
  Mazowieckiego
    

 

 

 

 PARTNER

     

  PATRONAT MEDIALNY

      

...